Weblapverseny
Sziasztok fórumozók! Útjára indítjuk mi is weblapversenyünket! Akik össze szeretnék mérni weblapjukat a tö...
Hozzászólások: 70 db
Új hozzászólás írása

Weblapverseny

Sziasztok fórumozók!

Útjára indítjuk mi is weblapversenyünket! Akik össze szeretnék mérni weblapjukat a többi oldallal, azok jelentkezését szívesen fogadjuk... A szavazást itt tekinthetitek meg: http://www.bben.hu/wv

Az első nyertes egy 20'000 FT értékű G4Media kupont kap ajándékba, melyet beválthat a http://www.g4media.info weboldalunk termékeiért... A második 10'000 FT, a harmadik nyertes pedig egy 1000 FT értékű kupont kap ajándékba.

Sok sikert a versenyzőknek!
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Szept. 12. 17:08

RE: Weblapverseny

az spetyo.szunyi.com-ot szertném benevezni majd lesz rajta új design
Beküldő: spetyoHozzászólás elküldve: Szept. 12. 19:04

RE: Weblapverseny

jelentkeznékNevetős forma-1.info
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Szept. 12. 19:06

RE: Weblapverseny

oks, betettem őket a szavazóba
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Szept. 12. 19:14

RE: Weblapverseny

Már vége a jelentkezésnek, és csak kettő jelentkező lesz?

Mert ha még lehet jelentkezni, akkor nem korrekt, hogy akik már jelentkeztek most is gyűjtik a szavazatokat.

Ez a nagyon értékes kupon mit jelent? Mire lehet beváltani?
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Szept. 13. 10:09

RE: Weblapverseny

ezért kell gyorsan jelentkezni...
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Szept. 13. 10:55

RE: Weblapverseny

tomi6230i - igazad van, ezen én is gondokoztam, az eddigi szavazatokat törlöm... amikor összegyűlt a teljes létszám, újraindítom a szavazást... bármire be lehet váltani amt a g4media.info oldalon találsz
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Szept. 13. 11:55

RE: Weblapverseny

akkor irni kéne egy jelentkezési határidőt
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Szept. 13. 12:01

RE: Weblapverseny

jó, a jelentkezési határidő és a verseny kezdete: október 1.
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Szept. 13. 12:03

RE: Weblapverseny

vagy ha elegendő versenyző összegyűlt, akkor hamarabb
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Szept. 13. 12:04

RE: Weblapverseny

így már okés. Mosolygós
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Szept. 13. 12:14

RE: Weblapverseny

nah? te is benevezel?
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Szept. 13. 14:04

RE: Weblapverseny

Én nevezni szeretnék : http://www.gameguides.hu
Beküldő: iPhoneHozzászólás elküldve: Szept. 13. 21:17

RE: Weblapverseny

rendben
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Szept. 14. 13:54

RE: Weblapverseny

admin írta:

nah? te is benevezel?


Mivel?
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Szept. 14. 15:11

RE: Weblapverseny

elég üresnek néz ki
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Szept. 14. 15:12

RE: Weblapverseny

szted? Nevetős mobilorszag.info
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Szept. 14. 15:12

RE: Weblapverseny

Jó, beírhatod.
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Szept. 14. 17:23

RE: Weblapverseny

oké, eddigi jelentkezők száma: 4
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Szept. 14. 17:31

RE: Weblapverseny

tudom, hogy üres, mert most csináltam...október 1éig remélem kész lesz...ma már megkezdtem feltöloteni cuccokat xD
Beküldő: iPhoneHozzászólás elküldve: Szept. 14. 17:31

RE: Weblapverseny

oké
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Szept. 15. 12:23

RE: Weblapverseny

Beküldő: CheetaHozzászólás elküldve: Szept. 19. 18:42

RE: Weblapverseny

oké, 10 nap az indulásig! október 1 -jén kezdődik a véres küzdelemxD
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Szept. 20. 09:41

RE: Weblapverseny

Az 1. számú egy nagyon jó oldal, szerintem idáig a nevezettek közül a legjobb. Nevetős
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Szept. 20. 11:09

RE: Weblapverseny

még nem kezdődött el a versenyNevetős majd egy hét múlva...
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Szept. 22. 18:34

RE: Weblapverseny

2 nap és indul a weblapverseny (WV)
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Szept. 28. 17:57

RE: Weblapverseny

elindult a weblapverseny várjuk a voksokatMosolygós
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Okt. 03. 14:48

RE: Weblapverseny

légyszives adj meg egy pontos dátumot hogy meddig tart!
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Okt. 03. 17:20

RE: Weblapverseny

nem tudok
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Okt. 03. 17:31

RE: Weblapverseny

De, az úgy lenne korrekt! Mert igy nem az hogy bizonytalan idejig. Minden versenynek van egy végső dátuma ami szent és sérthetetlen, mert az alég érdekes dolog lenne hogy egyszer csak vége.
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Okt. 03. 17:50

RE: Weblapverseny

lesza.rom mi a korrekt! majd kitalálom ha lesz egy kis időm valamire is
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Okt. 03. 18:52

RE: Weblapverseny

A versenynek akkor lesz vége, ha megfelelő számú szavazat érkezik.

Így korrekt? rofl
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Okt. 04. 10:06

RE: Weblapverseny

sztem így lesz a jó, ahogy tomi mondja
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Okt. 04. 10:17

RE: Weblapverseny

ok, így korrekt, akkor határozzuk meg a szavazatok számát pontosan !!
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Okt. 04. 12:16

RE: Weblapverseny

Köszönöm annak, aki rám szavazott, vagyis az oldalamra. Mosolygós
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Okt. 04. 18:21

RE: Weblapverseny

saját "magára" mindenki EGYSZER szavazzon már! azokra a versenyrésztvevőkre értem akik azzal szórakoznak, h. magukra szavaznak 4x-5x! látom a logfile -ból!!!! tomi - nem neked mondom, te dícsértes vagy h. nem szavaztál magadra... ritka az ilyen ember Mosolygós sajnos...
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Okt. 05. 13:29

RE: Weblapverseny

akkor szólítom név szerint őket: spetyo! sony123 (és akkor kinek jár a szája, h. így becsületes meg úgy becsületes???)! Cheeta! ne nézzetek hülyének, ha még egy saját magadra való szavazás, akkor kitiltalak titeket a versenyből! szavazataitok számát pedig visszacsökkentettem egyre!
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Okt. 05. 13:32

RE: Weblapverseny

ok, jólvan, bocsi nem gondoltam hogy látod hogy kik szavaznakxD Egyébként meg ha jó lenne a rendszer akkor csak 1 szer lehetne egy embernek szavazni de mind1...

Erről a majd vmikor vége lesz fogalmam sincs, meg olyan mintha a forma1ben nem lenne megadva hogy hány körös, hanem egyszercsak leintenék, kb. olyan mintha te döntenéd el h ki nyerjen..
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Okt. 05. 14:55

RE: Weblapverseny

Egy független néző véleménye:

tomi6230i: az ötleted nagyon jó!

sony123: nem mindegy hány szavazat után zárják le a versenyt? majd vége lesz valamikor... am erről jut eszembe neked és az összes csalót kizárással jutalmaznám meg... ez kb olyan mintha doppingolnál egy 200m futás előtt és a verseny után lebuksz.. ott senki nem fog rajtatok megkönyörülni, még ha odanyomsz az orra alá egy bocsixD-t, attól hogy titeket sony123 vagy spetyonak hívnak, őket aztán k*b*sz*tt*l nem érdekelnék.

nekem ez a véleményem..

Beküldő: souljaboytellemHozzászólás elküldve: Okt. 05. 15:51

RE: Weblapverseny

1. Nem mindegy mert igy semmi értelme, bármikor végelehet bárki javára, nincs semmi izgalom benne

2. Senki nem mondta hogy nem lehet saját oldalunkra szavazni, elvégre mi is benne vagyunk a versenybe, nem hiszem hogy olyan nagy bűn lenne
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Okt. 05. 16:05

RE: Weblapverseny

sony123 írta:

ok, jólvan, bocsi nem gondoltam hogy látod hogy kik szavaznakxD.


Ezzel most lejáratad magad. Ha nem látják, akkor szabad?

sony123 írta:Egyébként meg ha jó lenne a rendszer akkor csak 1 szer lehetne egy embernek szavazni de mind1...


Nem létezik "jó rendszer", mert ha felhasználónként egyszer lehet szavazni beregisztrálsz többször, ha süttikkel rögzíttik a szavazatod, törlöd a sütiket, ha IP szerint megy, akkor frissítted az IP címed...

Bár ha a felhasználónevet, az IP címet, és a sütiket is egyszerre ellenőrzi... rofl
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Okt. 05. 16:08

RE: Weblapverseny

Jólvan na... mondom hogy nem volt tiltva hogy saját oldalunkra szavazzunk! egyébként ez jó ötlet:

ha a felhasználónevet, az IP címet, és a sütiket is egyszerre ellenőrzi...

De így is megtudod csinálni hogy süti töröl, IP megválzotat, újraregel, de azért az feltünő lenne hogy 5-10 új felhasználó és egyből az az első neki hogy szavazzon, és mind ugyanarra az oldalra...rofl
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Okt. 05. 16:19

RE: Weblapverseny

sony123 írta:

egyébként ez jó ötlet:

ha a felhasználónevet, az IP címet, és a sütiket is egyszerre ellenőrzi...

De így is megtudod csinálni hogy süti töröl, IP megválzotat, újraregel


Gondolod? Ha létezik a süti, de az IP változott, akkor eltárolja az új IP-t is, ha régi IP van, de a süti már nem létezik, kapsz új sütit, ha új felhasználónévvel regisztrálsz régi IP-vel, vagy sütivel, akkor a felhasználónév is el lesz tárolva Bizarr
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Okt. 05. 16:45

RE: Weblapverseny

de ha a süti nem létezik, és az IP is más, és nem vagyok bejelentkezve?Bizarr
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Okt. 05. 16:47

RE: Weblapverseny

Feltételezem, hogy nem tudsz róla, hogy az IP címet és a sütijeid figyelve vannak, és te naívan nem fogod őket egyszerre megváltoztatni.


ezt nem értem... mi van figyelve?
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Okt. 05. 16:57

RE: Weblapverseny

1. juicynak teljesen igaza van, 2. nem az a lényeg, h. jegyzi vagy sem, hanem hogy én lássam, elvégre a becsületesség a lényeg! ezúton tájékoztatlak sony123 hogy nem vagyok hajlandó olyan mélyre süllyedni, tehát semmiféle szavazati arányt nem fogok figyelembe venni a verseny leállítása előtt... az nem az én stílusom... becsületességemet már elégszer bizonyítottam, annak megkérdőjelezése a te személyiséged lealacsonyítása
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Okt. 05. 17:16

RE: Weblapverseny

tomi6230i írta:

[quote]Feltételezem, hogy nem tudsz róla, hogy az IP címet és a sütijeid figyelve vannak, és te naívan nem fogod őket egyszerre megváltoztatni.


ezt nem értem... mi van figyelve?[/quote]
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Okt. 05. 17:36

RE: Weblapverseny

Semmi, épp arról beszélgettünk, hogyha lenne...
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Okt. 05. 18:21

RE: Weblapverseny

megvan hogy lehetne megoldani, a hálókártya számát figyelnéNevetős
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Okt. 05. 19:00

RE: Weblapverseny

admin, nem tudom, hogy az oldalam felkerült-e véggül a versenyre, de ha igen, meg tudnád tenni hogy leveszed a listáról, csak mert, most pont nem alkalmas, mert a kb. 100. átalakításnál tartok...
Beküldő: iPhoneHozzászólás elküldve: Okt. 05. 19:58

RE: Weblapverseny

kivettem...
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Okt. 06. 14:09

RE: Weblapverseny

köszi
Beküldő: iPhoneHozzászólás elküldve: Okt. 07. 19:55

RE: Weblapverseny

Hölgyeim és uraim és tisztelt admin, szeretném ha kivennéd mindkét oldalam a versenyből!

Indokom: Nem látom leírva szabályzatba hogy nem szavazhatok arra akire akarok, és annyiszor, ahányszor adva van a lehetőség. Ha naponta 10x akkor miért ne tegyem meg, mikor az eredményt csak akkor látom ha szavazok. Ha pedig 1x engedélyezett, akkor meg olyan szavazót tegyél elénk, ahol csak 1x rehet szavazni. Egyébként maximum 2x nyomtam rá, de akkor is azért mert nem láthattam másképp az eredményt (részeredményt).

tomi6230i te is tudhatnád, hogy php-ben nincs lehetetlen, főleg ha szavazóról van szó, lehet azt Id alapján is figyeltetni, hogy 1 Id-ről csak egy szavazat lehetséges, de végeredményben ez nem is számít, admin neked meg nem tetszik az ilyen fajta hozzá állásod, ha szabályokat felállítasz, akkor lehet háborúzni és tisztességről, becsületről áradozni, de így nem! sony123-al meg egyetértek.
Beküldő: CheetaHozzászólás elküldve: Okt. 08. 20:10

RE: Weblapverseny

Pontosan! A szabályokat verseny előtt kell meghozni, olyan nincs hogy verseny közben változgatunk! Olyan minha a foma-1-ben kitalálnák hogy na, most legyen vége!

Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Okt. 08. 20:52

RE: Weblapverseny

Igaz van ám ott olyan gomb hogy eredmények kiírása, dehát a szabályt mindig előre irják!
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Okt. 08. 21:02

RE: Weblapverseny

Cheeta írta:

tomi6230i te is tudhatnád, hogy php-ben nincs lehetetlen, főleg ha szavazóról van szó, lehet azt Id alapján is figyeltetni, hogy 1 Id-ről csak egy szavazat lehetséges, de végeredményben ez nem is számít, admin neked meg nem tetszik az ilyen fajta hozzá állásod, ha szabályokat felállítasz, akkor lehet háborúzni és tisztességről, becsületről áradozni, de így nem! sony123-al meg egyetértek.


Itt most nem a php-ról van szó, én is megnéztem a részeredményeket, mégsem szavaztam egyik oldalra sem, és főleg azért nem, mert nem is érdekel, nem akarok nyerni, örülnék, ha nyernék, de nem akarok nyerni, ha akarnék msn-en, weboldalamon, email-ban elküldtem volna "pár" embernek, fórumokban beírom az aláírásba, és biztos nem csak 1 szavazatom lenne.
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Okt. 09. 13:27

RE: Weblapverseny

cheeta - ha vak vagy, akkor ne engem hibáztass... ott volt alatta a szavazat állása gomb! ez nem versenyszabály, hanem alapvető illemszabályok (netikett), de úgy látom ti ezzel nem vagytok tisztában! a ti bajotok, borzasztóan sajnállak titeket... a szavazórendszerben pedig óránként lehet szavazni MÁS weboldalára, hogy növeljem a szavazatok számát! de ha nem hát nem, ezennel eltörlöm az egész versenyt, majd ha normális és tisztességes résztvevőket sikerül toborozonom, akkor újraindítom!

sony123 - te meg érts nyugodtan egyet vele (nem is vártam el tőled többet)
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Okt. 09. 13:54

RE: Weblapverseny

admin - a versenyekben nem minden tisztesség alapon működik! Vannak szavazások de hát te... áhhh
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Okt. 09. 14:08

RE: Weblapverseny

mit én, nyugodtan fejezd be...
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Okt. 09. 14:09

RE: Weblapverseny

Ha irtál valna egy szabáylzatot akkor lenne ez a baj! Minden versennyel ez a baj! pl. aktivitási verseny > eredménye csúnya nagy vita
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Okt. 09. 14:14

RE: Weblapverseny

te tényleg agyilag 0 lehetsz... xD ez alap!! netikett.. azt hittem, h. nálatok ez alapból így van, de akkor jó nagyot tévedtem annoy
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Okt. 09. 14:59

RE: Weblapverseny

lol netikett...xD

és még én vagyok agyilag 0, mert én nem irtam szabályzatot, azért megnéznék egykét dolgot szabályzat nélkül, netikettelxDxD
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Okt. 09. 15:58

RE: Weblapverseny

na, de én kiszálok az egészből, és a vitából is kezd elegem lenni hpgy minden ezen az oldalon megrendezett verseny ereménye ez...Szomorú
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Okt. 09. 15:59

RE: Weblapverseny

mert valaki(k) ezt csinálják! sony123 - nem veszed magadat észre?

és mi a bajod a netikettel? szerintem azt sem tudod mi az, ha ennyire nevetségesnek tartod
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Okt. 09. 16:21

RE: Weblapverseny

azért tartom nevetségesnek, mert ez olyan mintha kitennél 10 millát az utcára, és ráirnád, hogy légyszives ne vidd el! szerinted mi történne?
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Okt. 09. 16:24

RE: Weblapverseny

mivan?? te aztán tényleg... a netikettet még általánosban is tanulják a diákok, mi ezen a furcsa?
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Okt. 09. 16:31

RE: Weblapverseny

csakis
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Okt. 09. 16:34

RE: Weblapverseny

megbuggyant... nem nyilatkozom.. magát égeti... secret
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Okt. 09. 16:36

RE: Weblapverseny

én égetem magam?? Én mondok ilyeneket hogy általános iskolában tanitják a netikettet?????xDxD

Egyébként azzal egyetérttek hogy ne szavazzunk magunkra ok. alap. de az hogy n jncs meghatározva hogy meddig tart...

meghamár ilyen verseny van akkor csinálnád meg hogy......
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Okt. 09. 16:44

RE: Weblapverseny

oks, úgy látom nem tudsz egyesülni portálunk által elfogadott közösségi normákkal és az általános netikett szabályaival, így búcsút intünk tőled egy jó időre, addig is jó netikett tanulmányozást és közösségbeilleszkedés gyakorlását kívánunk
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Okt. 09. 16:55
Új hozzászólás írása

  Keresés a felhasználók között
  Keresés a fórumban
Szerkessz saját blogot, teljesen ingyen Hallgass bele a funbit zenetárba, a legjobb zenékbe