Flash
azért nyitottam + ezt a témát, mert nem tudom h hogyan kell ezeket a Flash képeket "lejátszani" S.E. W610i-ről....
Hozzászólások: 19 db
Új hozzászólás írása

Flash

azért nyitottam + ezt a témát, mert nem tudom h hogyan kell ezeket a Flash képeket "lejátszani" S.E. W610i-ről. Tudjátok vannak pl órák amik az időt mutatkák... de nem tudom beállítani tud vki segíteni?
Beküldő: KeatHozzászólás elküldve: Febr. 07. 12:04

RE: Flash

háát, ha harderesen nem támogatja a Sony Ericsson (már pedig én mág nem hallottam róla), akkor sajnos azt kell mondanom, hogy sehogy

a Nokia pár felsőkategóriás szériája tudja ezt, (de még mindig nem ajálnom a Nokiát Kacsintós )
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Febr. 07. 15:34

RE: Flash Működése

Milyen felső kategóriás Nokia?

már bocs de szinte minden új Sony lejátsza a flash-t.

A Nokiánál a Symbianos nokiák.

Sony-nál vagy egy software-rel (pl Flash Lite ajánlom mert kevés helyet foglal és szinte minden telón SE Nokia-kon elindúl.) vagy hardweresen beépíttve van.

Amúgy ezekről a fájlokról bővebben:

kiterjesztésük: .swf

SE: Ezt másold be a telód memóriájába vagy az Other-be vagy a képekbe.

Nokia: Otherbe vagy képekbe és és ő elteszi magának (magyarul beépíti és így már használhatod Sonynál ilyen nincs mert nem kell beépíteni.)

Mind 2: Ezután megnyithatod.

Amúgy nem csak óra van.

Flash Animáció , Analóg Óra ezeken kívül még Játékok is elindulnak meg fényképvetítőket is ismerek amik flash formátumúak.

Játékok pl: GTA4 (átírt 78 MB-es verziója ajánlom.)
Beküldő: mark513Hozzászólás elküldve: Febr. 24. 10:15

RE: Flash

Nekem W910i-m van és nem szaggat még a GTA4-sem Mosolygós

GTA4 Elindúl: Felső kat. Nokia SE
Beküldő: mark513Hozzászólás elküldve: Febr. 24. 10:17

RE: Flash

a Flash Lite-ot honnan tölötted le? légyszi adj egy linket, mert a google nem adja ki
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Febr. 24. 17:24

RE: Flash

1 linken én is örülnék...Kacsintós
Beküldő: StrykerHozzászólás elküldve: Márc. 22. 14:53

RE: Flash

Nekem sem jönne rossul Bizarr
Beküldő: dida55Hozzászólás elküldve: Márc. 22. 16:31

RE: Flash

én szeretem a flasht, persze telefonosat nem szoktam csinálni

egyszerű ActionScript mentes flasht még megcsinálom telefonra is, de pl. a gombokkal vezérelni már kevésbé egyszerű
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Ápr. 24. 14:56

RE: Flash

na gyerekek,a mobile9.com-rol nyugodtan letolthetetitek fent van,és a mobilorszag.info-n is,de nem javas verzio,mert olyan nincs telefonra.
Beküldő: juj1999Hozzászólás elküldve: Ápr. 28. 15:22

RE: Flash

Helló!Nekem Sony Ericsson c702es mobilom van,és arra lennék kíváncsi hogy lejátsza-e a flasht és ha igen akkor hol találok rá témát?[240x320as a kijelzőm]Előreis köszi
Beküldő: Adams8787Hozzászólás elküldve: Jún. 03. 16:02

RE: Flash

Flash témát? Szerintem lejátsza, még a W200i is lejátsza, ha meg nem akkor valami Flash lejátszóval lejátszatod
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Jún. 03. 17:47

RE: Flash

köszönöm szépen

Beküldő: Adams8787Hozzászólás elküldve: Jún. 03. 20:30

RE: Flash

hallod tomi ott semmit sem találtam pedig az összes témakört végignéztem és már regelve vok

Beküldő: Adams8787Hozzászólás elküldve: Jún. 03. 20:48

RE: Flash

Hol? már tudom

Ott még nem volt ilyen kérdés, de ha telefonodra rápakolsz valamilyen flash tartalmat, pl. egy játékot: http://mobilorszag.info/infusions/pro_download_panel/download.php?catid=9 akkor kiderül, hogy le játsza-e
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Jún. 04. 10:43

RE: Flash

megy de hol tok flash menüt letölteni mert nem mindegyik megy rajta?!
Beküldő: Adams8787Hozzászólás elküldve: Jún. 04. 14:43

RE: Flash

Én nem tudok segíteni, mert nincs Sony Ericssonom, de itt valamelyik SE guru biztos tud segíteni, vagy pedig a mobilorszag.info fórumában kérdezz rá, mert juj1999 nevű tag 100%, hogy tud segíteni, mert ő használja is.
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Jún. 04. 18:37

RE: Flash

figyeljetek, kéne 1 kis segítség... honnan lehet letölteni flash képeket? a S.E. mégis + tudja jeleníteni... csak nem a picture mappába hanem az other-be kell rakni és müxik....

szall kéne pár ilyen képecse... csak nem tom honnan tudnám leszedni... google barátomat is soxor kérdeztem... de nemnagyon seggített... a másik problémám: nem lehet valahogyan telefon nyelvet csinálni? 1 egyénit amit aztán bele tudok rakni... ha nem lehet írni 1et akkor viszont hogyan lehet belerakni? mert az enyamban nincs német és kéééne... a legfrisseb "szoftver" van rajta...
Beküldő: KeatHozzászólás elküldve: Jún. 17. 12:44

RE: Flash

A flash nem képként (vagy mozgóképként/animációként) szolgál, hanem általában rövidfilmeket, vicces jeleneteket, játékokat mutat be, akciókkal "fűszerezve"! Ezen az oldalon is találsz ilyen flash rövidfilmeket, játékokat (keresd a menüben)!

Saját nyelvet már én is akartam készíteni, de ezt csak firmware -vel lehet megoldani, ami garanciavesztést okoz, és szervízkábelt meg programokat igényel! Remélem segítettem
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Jún. 17. 18:26

Re: Flash

Segítséget kérek az Adobe Flash Player letöltéséhez.Kösz.
Beküldő: pista_46Hozzászólás elküldve: Szept. 19. 12:49
Új hozzászólás írása

  Keresés a felhasználók között
  Keresés a fórumban
Hallgass bele a legjobb zenékbe a funbit rádión Hallgass bele a funbit zenetárba, a legjobb zenékbe