w595 segítség kérés
Sziasztok! Én most vettem egy ilyen telót. Idáig tetszik, bár még szoknom kell a Sony Ericssont mert még nem...
Hozzászólások: 11 db
Új hozzászólás írása

w595 segítség kérés

Sziasztok!

Én most vettem egy ilyen telót. Idáig tetszik, bár még szoknom kell a Sony Ericssont mert még nem volt ilyen típusú telefonom.Mosolygós

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek van-e olyan beállítási lehetőség, hogy ha a rádiót hallgatom akkor a fülhallgatón lévő gombbal lehessen váltani a rádió adók között és ne a telefont kelljen nyomogatni?? Korábban Nokiám volt és ott működött ez a dolog. Próbáltam megnézni a tartozék beállításokat a telefonban, de ha be van dugva a fülhallgató akkor is azt írja, hogy nincs tartozék csatlakoztatva... Lehetséges, hogy azért mert T-Mobile függő a telefon és kiszedték belőle?? Vagy rossz helyen keresem?

Nagyon örülnék, ha valakinek lenne valami tippje.Mosolygós

Előre is köszi!!!!

Remélem nem gáz, hogy új témát nyitottam, nem találtam még ilyet...
Beküldő: AndeeHozzászólás elküldve: Nov. 23. 08:27

RE: w595 segítség kérés

Szia kedves Andee!

Ha jól értelmeztem akkor az a hiba, hogy a telefon nem ismeri fel a fülhalgató tartozékot... Abban biztos vagyok, hogy nem a T-Mobile hibája! Abban viszont nem, hogy miért áll fent ez a hiba! A tartozék eredeti vagy utángyártott? A telefon tartozékaihoz volt mellékelve, vagy külön vetted? Nekem is voltak már hibáim a fülhallgatóval, de garanciálisan kicserélték...

Elméletileg alapból működnie kéne annak a gombnak a rádióadók közötti váltáshoz, de ez a típustól is függ...
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Nov. 23. 13:19

RE: w595 segítség kérés

A fülhallgatót a telefonnal kaptam, gyári tartozék volt. A típusa HPM-64D. Viszont a hívásokat tudom fogadni a gombbal. Úgyhogy lehet, hogy csak túl sokat várok tőle... Na mindegy. Valahogy majd csak megszokom.

Azért köszi szépen a választ, nagyon rendes vagy.Mosolygós
Beküldő: AndeeHozzászólás elküldve: Nov. 23. 19:35

RE: w595 segítség kérés

Szerintem próbáld meg elvinni abba a boltba, ahol vetted és kérdezd meg, hogy hogy is van ez comfort de ha nem megy, akkor tudok ajánlani egy sony ericcson fülhallgatót, amivel biztos menni fog Mosolygós
Beküldő: iPhoneHozzászólás elküldve: Nov. 23. 19:53

RE: w595 segítség kérés

Na ja, lehet, hogy visszamegyek megkérdezni.

De azért várom az ajánlásodat is.Kacsintós
Beküldő: AndeeHozzászólás elküldve: Nov. 23. 20:19

RE: w595 segítség kérés

Beküldő: iPhoneHozzászólás elküldve: Nov. 23. 20:29

RE: w595 segítség kérés

A fülhallgatót a telefonnal kaptam, gyári tartozék volt. A típusa HPM-64D. Viszont a hívásokat tudom fogadni a gombbal. Úgyhogy lehet, hogy csak túl sokat várok tőle... Na mindegy. Valahogy majd csak megszokom.

Azért köszi szépen a választ, nagyon rendes vagy.Mosolygós


őőő, ezt nem igazán értem... lehet h. én vagyok túl hülye, de akkor most mi a hiba? működik a füllhalgató? vagy nem? ha bedugod, akkor szól a zene? Nevetős
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Nov. 24. 14:49

RE: w595 segítség kérés

Működik igen. Csak mivel én Nokiához vagyok szokva, ezért érdeklődtem, hogy a rajta lévő gombnak tudnia kellene-e rádióadót vagy zeneszámot váltani. Mert a Nokiánál az is működött.

Na mindegy. Nem akarom túlragozni.Kacsintós Köszi mindenkinek a hozzászólást.Kacsintós
Beküldő: AndeeHozzászólás elküldve: Nov. 25. 10:38

RE: w595 segítség kérés

nem ragozod túl, sztem igenis lényeges kérdés! de választ sajnos nem tudok rá adni, mert az én fülesemen nem működik a gomb Szomorú
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Nov. 25. 13:14

RE: w595 segítség kérés

Azért köszi.Kacsintós
Beküldő: AndeeHozzászólás elküldve: Nov. 26. 10:29

RE: w595 segítség kérés

hát igazán nicns mit rofl
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Nov. 26. 13:59
Új hozzászólás írása

  Keresés a felhasználók között
  Keresés a fórumban
Hallgass bele a legjobb zenékbe a funbit rádión Tekintsd meg a legjobb zeneszövegeket