w200 kérdések
Sziasztok! Ideje új telefon után néznem, és rátaláltam erre. Nos, én 2 szempontot néztem: ne legyen "lemar...
Hozzászólások: 12 db
Új hozzászólás írása

w200 kérdések

Sziasztok!

Ideje új telefon után néznem, és rátaláltam erre.

Nos, én 2 szempontot néztem:

ne legyen "lemaradott", és legyen viszonylag olcsó.

Elkezdtem keresgélni a neten, és találtam egy weboldalt, ami egy Szegedi üzlet weboldala. 10000 forintért találtam is egyet.

Szeretném, ha elmondanátok a tapasztalataitokat.

Kérdéseim:

-Meddig bírja az aksi, ha nem nagyon nyomkodom?

-Az elátkozott JoyStick erre is érvényes?(1-1,5 év múlva elromlik?)

Ha van még valami, amit tudnom kéne, légyszi írjátok le!

Köszi előre is

Üdvözlettel:

Pety
Beküldő: RushHozzászólás elküldve: Dec. 21. 19:28

RE: w200 kérdések

Rush - http://bben.hu/readarticle.php?article_id=32

http://se-portal.hu/mobilok/W200i.html

Nekem kinézetre tetszik, ám a tudása nem a legmegfelelöbb.

kb. értékelésem 10/6.5

Általában a Sony Ericsson aksik sokáig bírják. Én már a k550i-men 1 éve dolgozok, folyamatosan ott írom a szövegeket, programozok html-t, php-t, stb...

Régebbi telefonom, a k310i is yoistick-es volt, nekem semmi bajom nem volt a yoistickkel (3 éves teló) !
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 22. 12:51

RE: w200 kérdések

ja és a k300 tesztet is köszi, kiraktam a tesztek menüpontba
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 22. 12:58

RE: w200 kérdések

Rush!

A telefonnak csak egyetlen baja van és az ha halgatod a max hangerőn akkor néha elkezd recsegni a hangszóró. Tapasztalatból mondom, nekem is volt és csomószor ezt csinálta. Ha a képet kell nézni akkor körülbelül olyan mint a K310i telefonnak. Sajnos van még hátránya is az az, hogy nincsen rajta Bluetooth, de infra az van rajta, ez csak akkor számít ha másoknak is át akarsz valamit küldeni. Ennél a telefonnál nem kell nagyon félni mert nem nagyon fordul elő a Joystick hibásodás. Nekem körülbelül 1 éve van olyanom, persze most már másikat használok, de a joy hibátlanul működik. Szerintem jó telefon az értékelésem 10/8. Ha egy sima egyszerű olcsó telefont szeretnél akkor, ez a telefon tökéletesen megteszi.
Beküldő: souljaboytellemHozzászólás elküldve: Dec. 22. 18:56

RE: w200 kérdések

kösz a segítséget, nekem bejön a telefon, 11000 forintért megéri az árát, és még van rá garancia is Nevetős
Beküldő: RushHozzászólás elküldve: Jan. 04. 17:19

RE: w200 kérdések

"Általában a Sony Ericsson aksik sokáig bírják. Én már a k550i-men 1éve dolgozok, folyamatosan ott írom a szövegeket, programozok html-t, php-t, stb..."

Az igaz, de a gombok nem annyira... én jóformán nemirok vele semmit (nem hogy programokat...yes) csak játszok vele nekem is 1 éves de már 2 hónapja fölmondta a szolgálatot az ötös gomb(nehe azért müxik 5-ből egyszerSzomorú. Szerinted mit csináljak? Szereintem elviszem a T-mobilba ott megcsinálják garanciálisan.Nevetős
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Jan. 05. 16:29

RE: w200 kérdések

az a legobb megoldás, vidd szervízbe!
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Jan. 08. 17:38

RE: w200 kérdések

én most kaptam karácsonra akkor találtam ide de ven egy baj nemkem a 2 gomb nem nagyon mükszikrajtabugs
Beküldő: spetyoHozzászólás elküldve: Ápr. 18. 11:19

RE: w200 kérdések

ha olcsó és jó telefon kell, akkor szerintem a W200i megfelelő

haveromnak olyan van, egyszer volt szoftverhibája, de már semmi baja
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Ápr. 23. 19:42

RE: w200 kérdések

ja, az nemrossz xD
Beküldő: dida55Hozzászólás elküldve: Ápr. 23. 19:49

RE: w200 kérdések

de visszont én bármennyit meg adnák érte főleg amit vettem hozzá elő lapot karcmentes és törés áló+!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!annoyannoyannoylollolblushing
Beküldő: spetyoHozzászólás elküldve: Ápr. 25. 13:48

RE: w200 kérdések

na azt szeretném meg tudakolni aki ért ehhez nagyon lehet e a hangerőt eljeb csavarni hogy hangossab legyen??????????????comfused
Beküldő: spetyoHozzászólás elküldve: Jún. 15. 14:57
Új hozzászólás írása

  Keresés a felhasználók között
  Keresés a fórumban
Hallgass bele a legjobb zenékbe a funbit rádión Tekintsd meg mint mond a horoszkóp