Telefonok Magyarítása
Ide leírom hogy kell a legegyszerűbben W910i-be magyar nyelvet rakni,de más telefonnál is bejöhet! 1.Töltsd ...
Hozzászólások: 6 db
Új hozzászólás írása

Telefonok Magyarítása

Ide leírom hogy kell a legegyszerűbben W910i-be magyar nyelvet rakni,de más telefonnál is bejöhet!

1.Töltsd le az a A2uploader nevű programot, amit a Google keresőjébe beírva megtalálsz.

2.ezután elindítod a programot(a víruskereső be fog rá riasztani hogy vírus közbe nem az.Ezért a vírusírtót kapcsold ki!

3.Eközbe csinálj egy jobbklikk(jobb gomb az egéren) új szöveges dokumentumot,ahova másold le innen vagy írd be,nekem mindegy.

a szöveges dokumentum neve ez legyen miután beírtad a dolgot:customize_upgrade.txt

És ezt kell beleírni(vagy innen belemásolod):

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>

<customization>

<info>

<cda-number>1201-0116</cda-number>

<cda-revision>R3A</cda-revision>

<created-by>XXX</created-by>

</info>

</customization>

Ezután a fájlt átnevezed customize_upgrade.xml re. Ezután az A2 uploader program tpa/preset/custom mappájába másolod.

Ezután rakattintasz az A2uploaderbe a Shutdown FS Manager feliratra.

Ezután kilépsz belőle, ezután a telót leveszed az USB-kábelről. Aztán a teló aksiját kiveszed,berakod, bakapcsolod a telót. Mivel még nincs magyar nyelv a telefonodon ezért a telefon nagy valószínűséggel azt fogja kiírni hogy Please Wait...(ha mindent jól csináltál)

Ezután a Sony Ericsson Update Service programmal frissíted a teló szoftverét, ha nem talál új szoftver a program,újrarakod!

Ezután engedélyezni fogja a magyar nyelvet.yes
Beküldő: nokaoHozzászólás elküldve: Szept. 27. 15:04

RE: telómagyarítás!

Köszönjük, de a legtöbb telefon magyar nyelvű! esetleg alkalmazható más nyelvre is ez az eljárás? tehát csinálhatunk vele különböző nyelvi fordításokat?
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Szept. 27. 16:27

RE: telómagyarítás!

Ez hülyeség, hogy a legtöbb telefon magyar nyelvű, attól függ, hogy hol veszed.
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Szept. 27. 18:20

RE: telómagyarítás!

beleraksz egy magyar sim kártyát és magyar lesz...asszem...xD vagy átállítod a menüben : magyar xD
Beküldő: iPhoneHozzászólás elküldve: Szept. 27. 18:56

RE: telómagyarítás!

Nem a simkártyán vannak a nyelvek telepítve (szerintem).

És ha nincs benne magyar nyelv, akkor átállítani sem tudod.
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Szept. 27. 19:26

RE: telómagyarítás!

nekem az a természetes ha magyarországon veszed! szerintem ez így lenne rendján... (nyílván aki magyarországon lakik)
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Szept. 28. 13:28
Új hozzászólás írása

  Keresés a felhasználók között
  Keresés a fórumban
Szerkessz saját blogot, teljesen ingyen Hallgass bele a funbit zenetárba, a legjobb zenékbe