Szidják fórumunk színvonalát?
Meglepődéssel és elkeseredettséggel vettem észre, hogy egyik tagunk alulmaradott oldalán a bben.hu fórumát sz...
Hozzászólások: 11 db
Új hozzászólás írása

Szidják fórumunk színvonalát?

Meglepődéssel és elkeseredettséggel vettem észre, hogy egyik tagunk alulmaradott oldalán a bben.hu fórumát szídják, alábecsülik, kevés hozzászólásra és a moderátorok nem megfelelő munkavégzésére hivatkozva! A hozzászólásokra véletlen akadtam rá, melyben két tag és a weblap tulajdonosa "beszélgetnek" fórumunk színvonaláról! Fórum megnyitása Emberek! Mutassuk meg, hogy az említett weblap fórumánál sokkal színvonalasabbat tudunk eggyüt építeni! De a "kevés" (több mint 1000) hozzászólás ellenére is a fórumunk sokkal tartalmasabb, ugyanis nem minden közleményt hozzászólásokban küldünk, hanem saját blogot üzemeltetünk! Tehát fórumunk így is sokkal értékesebb, sokkal több tag szerepel fórumunkban, ez meglátszik a látogatáson, az oldalletöltésen, illetve a felhasználókon és a részletesebb statisztikákon! admin
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Júl. 14. 11:00

RE: Szidják fórumunk színvonalát?

Jaj, admin, az ilyet észre se kell venni, ne foglalkozz vele, azt írnak amit akarnak, magasról sz@rni kell rájuk, ezen ne keseredj el...comfort
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Júl. 15. 09:26

RE: Szidják fórumunk színvonalát?

Nem az elkeseredettségről van itt szó, hanem arról, hogy valóban igazuk van részben, hiszen egy igazi fórumnak napi 20-30 hozzászólásnak kéne lennie! Bár ők 3 -an fórumoznak és írtak 2000 hozzászólást, mi meg vagy 15-20 -an és 1000 hozzászólást! Így is jobbak vagyunk tőlük! De mutassuk meg, hogy mi ennél is töbet tudunk!
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Júl. 15. 10:17

RE: Szidják fórumunk színvonalát?

észre is lett véve...
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Júl. 16. 12:46

RE: Szidják fórumunk színvonalát?

Remélem most nem a mobilorszag.info-ról beszélsz, mert nagyon ráillik a leírás, de én a büdös életben NEM SZIDTAM A BBEN.HU-t!
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Júl. 19. 14:51

RE: Szidják fórumunk színvonalát?

de, ott a link!!!! nézd meg! nem te csináltad, de a mobilorszag.info-n van...
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Júl. 19. 15:31

RE: Szidják fórumunk színvonalát?

Nem vettem egyre észre, mert hasonló betűvel volt írva. Akkor gondolom az a 2 tag juj1999 és Korpiklaani, a tulajdonos meg én.

Akkor tisztázzuk!

Juj1999 egyetlen szót sem szólt a lapról, csak Korpiklaanit szidja, mint mindig Mosolygós

Amit Korpiklaani ír, ahhoz semmi közöm, de szerintem ez sem túl sértő:

Jó bben.hu van 200 moderátor és napi 2 hsz mindenki munkát keress és amint van egy hsz rögtön kipingálnak mindent ezért adtam fel az ottani moderátorságomat is többek között Nevetős


Az én kijelentésem, hogy nem szeretik az offot, az tapasztalatból volt, hiszen töröltétek a hozzászólásomat egyetlen mondatvégi írásjel hiánya miatt. Szerintem mást is felhergelt volna, főleg, hogy volt amikor az üzenőfalon több oldalon keresztül a semmiről folyt itt a veszekedés.

Köszönöm!

Támadt egy olyan vádló gondolatom, hogy valamelyikőtök volt az a kedves jóakaróm, aki szétoffolta az oldalamat, vagy aki küldte azt az agyamentet. Valamelyikőtök F1-es oldalán láttam ugyanazokkal a nevekkel, ugyanazokkal a hozzászólásokkal valakit. Ne vegyétek magatokra! Nem kell megsértődni!
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Júl. 19. 20:52

RE: Szidják fórumunk színvonalát?

KEDVES IPODKÁM AMI ELLENED SZÓL AZT NE MODARÁLD, OK NÉLKÜL, MERT MINDJÁRT BÚCSÚT INTHETSZ A MODERÁTORSÁGODNAK

Még jó hogy elővigyázatos voltam és lementettem jegyzettömbbe!

Eredeti üzenet:

töröltétek a hozzászólásomat egyetlen mondatvégi írásjel hiánya miatt.


Ebben tényleg teljesen igazad van, a moderátori jogaitól "elszállt" moderátor (Ipod) csinálta azt, egyébként az oldalra ez nem jellemző!



Támadt egy olyan vádló gondolatom, hogy valamelyikőtök volt az a kedves jóakaróm, aki szétoffolta az oldalamat, vagy aki küldte azt az agyamentet. Valamelyikőtök F1-es oldalán láttam ugyanazokkal a nevekkel, ugyanazokkal a hozzászólásokkal valakit. Ne vegyétek magatokra! Nem kell megsértődni!


Na, tehát! Az az én Forma-1-es oldalam, és bizonyítottan azt is az Ipod nevű felhasználó csinálta! Nézd meg az IP címeket, de vigyázz mert dinamikus, ezért a fórumban több hozzászólást is nézz meg! Nekem szerencsém volt, mert abba a napban pont írt egy hsz-t!

http://www.bben.hu/image_upload/files/9argtw7rcu351aly5l7p.png

Tehát szeretnék az egész oldal nevében ezért a két dologért bocsánatot kérni, ezekről admin nem tehet.
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Júl. 19. 21:51

RE: Szidják fórumunk színvonalát?

Csak a saját oldalamon tudom megnézni az akkori IP címét, mivel máshol nem vagyok adminisztrátor.
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Júl. 20. 09:04

RE: Szidják fórumunk színvonalát?

tomi - nem haragszom, inkább rosszul esett, de azért most sem "hangzott el" egy bocsánat sem a szátokból, csak a mentegetőzés...
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Júl. 20. 10:50

RE: Szidják fórumunk színvonalát?

Bocs.

Egy hét után hazajöttem, azt hittem, hogy elkezdem olvasgatni a hozzászólásokat, híreket, és egy óráig takaríthattam a szemetet.
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Júl. 20. 14:50
Új hozzászólás írása

  Keresés a felhasználók között
  Keresés a fórumban
Hallgass bele a legjobb zenékbe a funbit rádión Tekintsd meg a legjobb zeneszövegeket