memóriakártya hiba??
Lenne egy kis problémám: Át akartam rakni a telóm memóriájából a játékokat és az alkalmazásokat,egyeséve...
Hozzászólások: 21 db
Új hozzászólás írása

memóriakártya hiba??

Lenne egy kis problémám: Át akartam rakni a telóm memóriájából a játékokat és az alkalmazásokat,egyesével sikerült is átrakosgatnom(kb:1,5 óra), de nézem és mindenból 2 lett.azt hittem megőrülök,ráad

ásul minden megmaradt csak nem elérhető!! LÉGYSZI SEGÍTS HOGY MOST MIT CSINÁLJAK?
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Dec. 23. 18:27

RE: memóriakártya hiba??

// szerk törölve

// szerk javítás

Ilyen egyszer nekem is volt... És a játékmentések is különbözőek? Legegyszerübb, hogy kiválogatod, ha a hiba továbbra is fennáll frissítsd a szoftrvert! http://www.sonyericsson.com/cws/support/phones/topic/updateserviceapplication?cc=HU&lc=hu
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 23. 18:49

RE: memóriakártya hiba??

admin írta:

// szerk törölve

// szerk javítás

Ilyen egyszer nekem is volt... És a játékmentések is különbözőek? Legegyszerübb, hogy kiválogatod, ha a hiba továbbra is fennáll frissítsd a szoftrvert! http://www.sonyericsson.com/cws/support/phones/topic/updateserviceapplication?cc=HU&lc=hu


Köszi, de nem értem hogy mit akarsz azzal kérdezni hogy:"És a játékmentések is különbözőek?"?

Meg próbálkoztam egyszer a szoftverfrissítéssel letöltöltöttem, installáltam...,minden ment azt csináltam amit írt de mégse állt neki frissíteni. Kiírta hogy tartsam nyomva kikapcsolt állapotban a C gombot,de hiába.
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Dec. 23. 20:29

RE: memóriakártya hiba??

Köszi, de nem értem hogy mit akarsz azzal kérdezni hogy:"És a játékmentések is különbözőek?"?


Azt, hogy ha játszol egy játékkal (most vegyük a gangstar2-t), akkor mind2 telepített játékban ugyananyi százaléknál jársz? Ugyanaddig vitted-e végigg a játékot?
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 23. 20:35

RE: memóriakártya hiba??

igen valoszinüleg.de nem biztos mert már nem indulnak el(formázás)

De amit most teszek rá az már rendesen csak 1szer van.
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Dec. 23. 20:49

RE: memóriakártya hiba??

akkor probléma megoldódott?
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 23. 20:56

RE: memóriakártya hiba??

Nem mert még mindig van 200 nem működő kitörölhetetlen játék!!!pissed
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Dec. 23. 21:02

RE: memóriakártya hiba??

Kitörölhetetlen? 200?
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 23. 21:16

RE: memóriakártya hiba??

admin írta:

Kitörölhetetlen? 200?


Igen, sajnos több mint 200.De majd beviszem a T-mobile-ba ott megcsinálják garanciálisan.
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Dec. 25. 18:55

RE: memóriakártya hiba??

Okés, nézz a hozzászólásod alá, ott van az aláírásod! Érted?
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 25. 18:56

RE: memóriakártya hiba??

admin írta:

Okés, nézz a hozzászólásod alá, ott van az aláírásod! Érted?


Igen, szuper, köszi!yes
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Dec. 25. 19:03

RE: memóriakártya hiba??

nincs mit, ha nem testzk módosíthatod!
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 25. 19:04

RE: memóriakártya hiba??

Sikerült a szoftverfrissítés a probléma megszünt.lol jeeee
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Dec. 30. 22:01

RE: memóriakártya hiba??

ügyes vagy! örülök neki yes
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 31. 11:22

RE: memóriakártya hiba??

ügyi vagy Sony! Am megpróbáltam azt a frissítést de nekem még mindig ****akodik a K550i, de már kaptam helyette újat, emiatt a hiba miatt. BUÉK Mindenkinek
Beküldő: souljaboytellemHozzászólás elküldve: Dec. 31. 13:59

RE: memóriakártya hiba??

okok, Boldog Új Évet Kívánok
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 31. 14:05

RE: memóriakártya hiba??

nem bírja ha sok rajt a játék mert akkor fagywait,le-leáll néha, lassan indul,bugs...stb. Ugyhogy az a lényeg hogy annyi legyen rajt a game ammennyit tényleg használok és nagyon jó!yes
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Jan. 04. 14:21

RE: memóriakártya hiba??

igen, szerintem is, régebben nekem is sok game volt rajta, de ha megvan a telepítő, fölösleges duplán használni a memóriát
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Jan. 04. 16:12

RE: memóriakártya hiba??

admin írta:

igen, szerintem is, régebben nekem is sok game volt rajta, de ha megvan a telepítő, fölösleges duplán használni a memóriát


Egyetértek!Nevetős

Nekem mos össz a telómon
KETTŐSZÁZÖTVENEGY
telepítő van, és úgy megy mintha csak új lenne pedig már 4 éve megvan...rolleyes És még a fürdőkádat vizzel tele is látta... el lehet hinni hogy izgultam hogy megjavul-e...stresspray és úgy működik mintha új volna. am kár hogy kiszáradt, ert olyan volt, hogyha megnyomtam a lefelét akkor a filekezelőre ugrott, 8-asra bejöttek a kameraképek... coolNevetősroflxD
Beküldő: W610i UserHozzászólás elküldve: Febr. 01. 18:23

RE: memóriakártya hiba??

Nekem az 1gb-os kártyámmal olyan problémám volt, hogy minden játék és alkalmazás leállt. Úgy hogy minden játék megháromszorozódott, és letörölni sem lehet őket. Próbáltam formatálni a kártyát de az sem segít...no
Beküldő: dida55Hozzászólás elküldve: Márc. 17. 18:01

RE: memóriakártya hiba??

Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Márc. 17. 19:19
Új hozzászólás írása

  Keresés a felhasználók között
  Keresés a fórumban
Szerkessz saját blogot, teljesen ingyen Hallgass bele a funbit zenetárba, a legjobb zenékbe