Magyarosítás kérése
2009. jún. 1-jén megalakult a [url=http://lespanol.try.hu/]Lespanol - first CLASS translations java játékok/alkal...
Hozzászólások: 20 db
Új hozzászólás írása

Magyarosítás kérése

2009. jún. 1-jén megalakult a Lespanol - first CLASS translations java játékok/alkalmazások fordításával foglalkozó csapata.

Ha van kedvenc játékod, amit szeretnél magyarul is végig játszani, akkor ebben a topicban kérheted a fordítást és ha tudjuk, meg is csináljuk!

További jó szórakozást!



I.U.: Az oldalunkon kiadott játékok/alkalmazások szerzői jog védelem alatt állnak, más oldalakon való közzétételük büntetést von maga után!
Beküldő: LespanolHozzászólás elküldve: Nov. 15. 19:13

RE: Magyarosítás kérése

Volna kedved egy bannercserehez az iportalstore.net oldallal? Mondjuk admin hozzajarulasa is szukseges ehhez. Amugy kiraly az oldalad!
Beküldő: iPhoneHozzászólás elküldve: Nov. 15. 19:39

RE: Magyarosítás kérése

Az oldalon a tagok híresztelhetik saját odlalukat ITT

és kösz a dícséretet blushing

De nem ez ennek a topicnak a témája Mosolygós
Beküldő: LespanolHozzászólás elküldve: Nov. 15. 20:06

RE: Magyarosítás kérése

Oks igazad van koszonjuk higy szoltal Mosolygós mar mas forumokban nagyon sokan erdeklodtek forditasok irant szerintrm itt is fognakMosolygós
Beküldő: iPhoneHozzászólás elküldve: Nov. 15. 21:13

RE: Magyarosítás kérése

Hát most már lehetőség van kérni is és nagy valószínűséggel tudjuk is teljesíteni. De fontos elmondani, hogy még néhány játékot nem tudunk fordítani (pl a gameloft gyártó játékait) ezért nem garantálható, hogy meg kapjátok a kért játékot, de mindent megteszünk ennek érdekében comfort
Beküldő: LespanolHozzászólás elküldve: Nov. 15. 21:58

RE: Magyarosítás kérése

Szia kedves Lespanol!

Azt leszámítva hogy hirdetted weboldaladat olyan helyen ahol nincs engedélyezve, tetszik! Grat! Milyen áron fordítotok le játékokat? Vagy ingyen dolgoztok?
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Nov. 16. 13:29

RE: Magyarosítás kérése

Elnézést amiért kitettem az oldal címét, de muszáj volt mert az elkészült játékokat csak onnan lehet letölteni, sehova máshova nem engedélyezzük a kitételt. Csak emiatt tettem ki.

Teljesen ingyen "dolgozunk", minden tagunk a saját szabadidejéből áldoz erre.
Beküldő: LespanolHozzászólás elküldve: Nov. 16. 13:39

RE: Magyarosítás kérése

semmi gond! szuper Kacsintós
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Nov. 16. 13:49

RE: Magyarosítás kérése

Nekem is nagyon bejön az oldal, mindjárt jobban is körülnézek Mosolygós
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Nov. 16. 15:54

RE: Magyarosítás kérése

Nah mi van, senkinek semmi? rofl
Beküldő: LespanolHozzászólás elküldve: Nov. 25. 20:19

RE: Magyarosítás kérése

én az american gangstart régebben le akartam fordítani, de úgy tudom, hogy az gameloftos
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Nov. 26. 13:57

RE: Magyarosítás kérése

hát igen, a gameloftot meg az ea-t nehezen lehet fordítani, sőt eddig mi még nem tudjuk sajnos :S
Beküldő: LespanolHozzászólás elküldve: Nov. 27. 15:17

RE: Magyarosítás kérése

A weboldalamon van egy leírás arra, hogy az egyszerű java osztályos szövegeket hogyan lehet lefordítani, ha akarod kiteheted a fordítós oldalra, hátha valaki aki nem tudná hogyan, de szeretné fordítana le néhány játékot.
Beküldő: tomi6230iHozzászólás elküldve: Nov. 27. 15:37

RE: Magyarosítás kérése

Fórumokon mindig szoktunk segíteni a lelkes kezdőknek, hisz még mi sem vagyunk olyan jók, mert sok játékot nem tudunk még fordítani.

Akit érdekel a fordítás és van angol tudása az akár jelentkezhet is nálunk fordítónak, vagy más posztra is. El kellene most a segítség mert csak 3-an fordítunk :S
Beküldő: LespanolHozzászólás elküldve: Nov. 28. 22:24

RE: Magyarosítás kérése

Nekem egész jó az angol tudásom...ha kell a segitség segithetek egy picit
Beküldő: iPhoneHozzászólás elküldve: Dec. 03. 16:37

RE: Magyarosítás kérése

Elkészült a Tournament Arena Soccer 3D 2010 és a Colin Mcrae Dirt fordítása.
Beküldő: LespanolHozzászólás elküldve: Jún. 25. 05:36

RE: Magyarosítás kérése

szuper. ha van fél percet, akkor feldobhatnád az oldalra http://www.seportal.bben.hu/bekuldo/
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Jún. 25. 18:47

RE: Magyarosítás kérése

Sajnálom, de max. csak az oda mutató linket tehetem ki. (erre nézve szigorú szabályzatunk van)

Ha esetles szabályt sértettem, akkor elnézést.
Beküldő: LespanolHozzászólás elküldve: Jún. 25. 21:09

RE: Magyarosítás kérése

Nevetős
Beküldő: xXPrototypeXxHozzászólás elküldve: Júl. 23. 11:34

RE: Magyarosítás kérése

Hali a Heroes Lore: Wind of Soltia-t le bírnátok fórdítani magyarra??? Mosolygós

am lenne 1 kérdésem.

Hogy bírtok játékokat fórdítani? odáig eljutottam hogy lefórdítom magyarra de hogy kell belerakni a játékba hogy a játék magyar legyen?

Előrre is köszi.

Üdv.:Mexer
Beküldő: mexerHozzászólás elküldve: Jan. 07. 18:03
Új hozzászólás írása

  Keresés a felhasználók között
  Keresés a fórumban
Szerkessz saját blogot, teljesen ingyen Tekintsd meg a legjobb zeneszövegeket