KD player
tudna vkisegíteni nekem? van egy kis problémám a KD Playerrel. Nem akarja megnyitni a zenéket. bemegyek akár az ...
Hozzászólások: 25 db
Új hozzászólás írása

KD player

tudna vkisegíteni nekem? van egy kis problémám a KD Playerrel. Nem akarja megnyitni a zenéket. bemegyek akár az albumok, akár az előadók vagy a számok mappába nem csinál semmit. üres az egész akármeddig várok. miért van ez? vagy hogyan kéne +csinálni? Beállítottam azt is h olvashatja és írhatja is a fájlokat de akkor sem. Továbbá honnan lehet skineket letölteni?

danke: poltergeist
Beküldő: KeatHozzászólás elküldve: Jan. 23. 13:28

RE: KD player

hello! skinekről annyit, h. hamarosan lesznek itt az oldalon!

a zenéket pedig úgy kell pe importálni, h. belemész a lejátszási listákba és ott importálod a fájlokat, ezáltal bekerül a zenék és az albumok közé! mellesleg kérdem, h. az általam lefordított magyar változatot használod?
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Jan. 23. 13:52

RE: KD player

az melyik? mert volt egy olyan verzió amiben nem voltak ekezetek, és kiírta h lista torlese. én erre azt hittemh törölnikell a listát. de mostmár egy olyan verzió van + amiben vannak ékezetek.
Beküldő: KeatHozzászólás elküldve: Jan. 23. 15:09

RE: KD player

nem tom melyikre gondolsz, az uj verzióra tudnál adni egy linket léygszi?
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Jan. 23. 17:35

RE: KD player

én innen töltöttem le:

http://easter-eggs.net.ru/KDPlayer/Other_Languages.php

de mükszik. Köszi a segítségedet!
Beküldő: KeatHozzászólás elküldve: Jan. 24. 14:31

RE: KD player

akkor jó! ezt a változatot valszeg nem én csináltam
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Jan. 24. 15:19

RE: KD player

És a skinek hova lesznek feltöltve?
Beküldő: KeatHozzászólás elküldve: Jan. 30. 15:59

RE: KD player

jah jó h. szólsz, már el is felejtettem. a java alkalmazások/java lejátszók/kd player skinekbe! holnaptól kezdem a feltölésüket
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Jan. 30. 17:26

RE: KD player

oksa de nem annyira sürgős... ha van jobb dolgod is akkor ráér...Mosolygós
Beküldő: KeatHozzászólás elküldve: Jan. 30. 17:51

RE: KD player

Nekem ez sem működik no...de nem baj, mert találtam más fajtát xD
Beküldő: dida55Hozzászólás elküldve: Márc. 17. 20:04

RE: KD player

nah Poltergeist kérésére tegnap feltöltöttem pár skint a kd playerhez, de jeleneg is töltöm őket!

telepítésükről:

A skineket felrakod a telefon/egyéb mappájába, elindítod a KD Player-t, ott menü>extrák>téma választása>megnyitás. És ahova mentett könyvtár abból betallózod az alkalmazásba
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Márc. 20. 15:46

RE: KD player

Hello! lenne 1 nagy kérdésem.. tudom kicsit gáz de nem érdekel, szóval az lenne a kérdésem, hogy letöltöttem ezt a KD playert magyarba és egyszerüen sehol se találom meg, hogy kell feltenni sokan írják, hogy felkell tenni a telora és ott felteszi de én nem találok semmi .JAV fájlt amivel feltudnám tenni... Írjátok le kérlek nagyon pontosan, hogy kell feltenni mert nagyon érdekel!!! köszönöm szépen!! További szép napot

UI: ha lehet privátba irjátok meg nekem minnél hamarabb !!!inlove
Beküldő: DMBpowa123Hozzászólás elküldve: Dec. 20. 20:42

RE: KD player

Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 20. 21:17

RE: KD player

http://imagerz.com/QEIXUUtvAwMEV10cGQVQ <---- le printeltem mi van a Winrar fájlban!!! mit kell ezekkel csinálni?!? Írja le vki köszi! am köszönöm szépen Admin hogy belinkelted!! mindjá elolvasom addig ezt is nézdmeg kérlek!! köszi!
Beküldő: DMBpowa123Hozzászólás elküldve: Dec. 20. 21:29

RE: KD player

Hello!! Sikerült feltennem mindent. Feltettem a telora ezt a izét is téémát is tudok tennni meg mindent.. csaj 2 gondom van vele.. hogy betallozom a számokat és ha kilépek utána eltünik... vki megtudná mondani micsináljak ilyenkor?? ja meg hangszínszabályzósincs benne!!!!
Beküldő: DMBpowa123Hozzászólás elküldve: Dec. 21. 10:25

RE: KD player

mert vagy nem mented el a lejátszási listát, vagy úgy lépsz ki h. manuálisan zárod be az alkalmazást

a menüből kell kiválaztani az Exit (vagy a program nyelvének megfelelő kilépés) menüpontot.

hangszínszabályzó is van benne! mégpedig zenelejátszás közben valamelyik gomb megnyomásával hívható elő (további információkért válaszd a program Help (/segítség) menüpontját!)
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 21. 10:58

RE: KD player

Hát....a lista mentése sikerült !! de hangszínszabályt sehol sem találok.... Tudsz Adni linket (KD player) amiben benne van? de magyar ha lehet de ha nem az az se baj ! köszi!
Beküldő: DMBpowa123Hozzászólás elküldve: Dec. 21. 13:18

RE: KD player

zenelejátszás közben a 3-as gombbal tudod elérni az equalizert!

kérlek írd meg nekem h. a képernyőmentéseden látható windowsra melyik téma van feltelepítve, nagyon megtetszett. köszi Mosolygós
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 24. 10:57

RE: KD player

Zene lejátszás közbe ha meg nyomom a 3-mas gombot akkor csak a látványt adja ki tudod amikor kiad ilyen képet mikor megy a zene... nekem nincs benne pedig a legujabb van ami magyar is : S

AMÚGY ITT A TÉMA http://winportal.net/?id=568 2 fajta skin van benne amit láttál a képen a kék színben sztem is nagyon jó Nevetős (XP SKIN) Aszem csak sp3mon müködik de nem tudom probáld meg Mosolygós

ui: betudod nekem linkelni azt amiben van equlaizer?
Beküldő: DMBpowa123Hozzászólás elküldve: Dec. 25. 10:47

RE: KD player

Jha még még1 kérdés tudod mindig rákérdezz, hogy "engedélyezi az adatok olvasását" stb... azt nem lehet vhogy kivenni mert így nem jó zenét hallgatni mert mindig rákérdezz és így nem tud magától menni a zene Nevetős W710i telom van !
Beküldő: DMBpowa123Hozzászólás elküldve: Dec. 25. 10:48

RE: KD player

Amúgy van a Walkman lejátszó gyárilag a a telefonba.. és szeretném átteni a Skinjét... mert nekem a 1.0 van és már nagyon unom meg minden.... mindenhol megnéztem már ,hogy kell feltenni megnéztem videon fel kell menni e XS++-al a telefonba és be kell másolni a fájlokat a --> TPA/System/Multimedia/MP/Skin ide bemásoltam csináltam új mappát ki is van flashelve a telom eredeti szoftver van rajta (angol) és minden bemásolok oda a SKIN mappába de nem tudom, hogy kel alkalmazni , tudom hogy ez nem az a téma.. de most megkedveltem az oldalt azt szeretek ide írni ha valaki eltudja nekem pontosan magyarázni kérlek irja le !! köszi
Beküldő: DMBpowa123Hozzászólás elküldve: Dec. 25. 10:54

RE: KD player

Köszönöm, hogy megírtad a témád nevét.

Utánaolvastam, és sajnos vannak olyan telefonok, amelyek nem támogatják az alkalmazásokban az equalizerek megjelenítését, valószínűleg ez esetben a Te telefonod is közéjük tartozik :/

Ahhoz, hogy ne kérdezzen mindig rá az adatok olvasásának engedélyezésére, menj az alkalmazások mappába, Válaszd a KD Player fölött az Egyebek (jobb gomb ), Engedélyek -> Felh. adatok olvasása -> Sohasem kérdez lehetőséget.

A Walkman skinben sajnos én nem tudok segíteni, mert nem értek a flasheléshez, de ha megfelő fórumkategóriában létrehoznál egy topikot, és abba írnád, szerintem akadna olyan aki szívesen segít ebben. Kacsintós

Remélem tudtam azért segíteni. Köszönöm mégegyzer és Kellemes Ünnepeket Mosolygós
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 25. 11:14

RE: KD player

Én köszönöm Kellemes Ünnepeket neked is Mosolygós
Beküldő: DMBpowa123Hozzászólás elküldve: Dec. 25. 11:42

RE: KD player

ÉS még 1 hülye kérdésem lenne : D Hogy kell új témát nyitni mert új vagyok ezen az oldalon .. xD :$ lol
Beküldő: DMBpowa123Hozzászólás elküldve: Dec. 25. 11:44

RE: KD player

Felül a menüben a Főoldal lehetőség alatt van a Fórum. Keress egy megfelelő kategóriát. Szerintem a Flash-elés megfelelő. Majd kattints a jobb felső sarokban az új téma gombra. Tárgyhoz írd a téma címét (pl. Walkman skin módosítása). Üzenethez a kérdésedet, majd elküldöd az űrlapot Kacsintós
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 27. 11:14
Új hozzászólás írása

  Keresés a felhasználók között
  Keresés a fórumban
Szerkessz saját blogot, teljesen ingyen Hallgass bele a funbit zenetárba, a legjobb zenékbe