K550i segítség
Szerintem egy nagyon jo telefon!megéri ezt választani!Csak a szoftverfrissités nemárt neki?mert ha nem szolhatná...
Hozzászólások: 9 db
Új hozzászólás írása

K550i segítség

Szerintem egy nagyon jo telefon!megéri ezt választani!Csak a szoftverfrissités nemárt neki?mert ha nem szolhatnátok honnann és hogyan tudnám ezt megcsinálni!hyclapwait
Beküldő: hauksszonHozzászólás elküldve: Dec. 07. 11:48

RE: K550 i

Tudtommal nem árt neki! Azt hiszem az se-portal.hu-n...
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 07. 16:24

RE: K550 i

Még új vagyok?no
Beküldő: kipstaHozzászólás elküldve: Dec. 20. 14:35

RE: K550 i

micsoda? ezt nem értem no
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 20. 14:52

RE: K550 i

Szerintem ez a telefon iszonyat jó! A belső memóriája 80 mega.... azért az nem olyan persze ezt M2-es memória kártyával fel lehet bővíteni. Nekem épp ilyenem van, igaz az enyémmel van valami gubanc, mert játékok közben lefagy, akkor gondol egyet és kikapcsol. De a telefon, kinézetileg mind tudásra nagyon jó. Gondolom evvel a véleménnyel többen is eggyetértetek.

Nap$ter
Beküldő: souljaboytellemHozzászólás elküldve: Dec. 22. 20:43

RE: K550 i

nekem is ilyen telefonom van

napster - frissitsd rajta a szoftvert ilyen nekem is volt 1x
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 22. 20:50

RE: K550i segítség

Nekem már megint, minden egyes alkalmazásból, és játékbol, 20-30db lett, és érdekes módon a t-mobile-os dolgok ikonja/menüje nem jelenik meg a hanem vmi kép vana a helyén, de ha fülé viszem az "egeret" már megjelenik, ezt biztos azért van mert a témobil belekütyült a firmware-be és szétcseszte a gyári speckó szoftert... de ez csak apróság. Tehát szoftverfrissítésre tényleg sokszor süksége van!
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Júl. 12. 09:32

RE: K550i segítség

nekem is ilyen telefonom van, de az enyém teljesenj ól működik, eddig semmi bajom nincs vele

Beküldő: sToNciHozzászólás elküldve: Aug. 06. 15:49

RE: K550i segítség

mióta van meg?
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Aug. 07. 11:40
Új hozzászólás írása

  Keresés a felhasználók között
  Keresés a fórumban
Hallgass bele a legjobb zenékbe a funbit rádión Hallgass bele a funbit zenetárba, a legjobb zenékbe