Gangstar 2 véleményezés
Ez a nagyszerü játék nemrégiben jött ki a Gameloft keze alól, egy újabb verzió a Gangstar sorozatban, Gangsta...
Hozzászólások: 7 db
Új hozzászólás írása

Gangstar 2 véleményezés

Ez a nagyszerü játék nemrégiben jött ki a Gameloft keze alól, egy újabb verzió a Gangstar sorozatban, Gangstar2 néven. Aki még nem ismerné rengeteg funkciója van ennek a játéknak. Legjobban a PC-s játékok közül a GTA Vice City-hez tudnám hasonlítani, bár lassan túlszárnyalja azt. A Gameloft elöször Gangstar Crime City néven adta ki elsö, hasonló játékát, majd az American Gangstar következett, melyet a San Andreas-hoz tudnám hasonlítani, de a mostani Gangstar2 sokkal jobban sikeredett. Nagyszerü játékélmény kísér 77 küldetésen keresztül. De nem csak küldetéseket kell csinálni, lehet gyalog menni, embereket ölni, autókat rabolni, versenyezni, háztetökön ugrálni, rejtett csomagokat szerezni, söt még néhány házba, villába is bemehetünk. Én összesen 5 városrészt számoltam meg, melyek most irdatlan nagyokra sikerültek, nekem még két hét után is okoztak meglepetéseket. Elöször az autókat nehezemre esett irányítani, de egy idö után belejöttem, és szinte még könnyebben tudtam kezelni, mint bármely PC-s játékot. Aztán pár nap alatt sikerült végigvinnem a játékot, 96%-osra sikeredett, gondolom még nem szedtem össze a rejtett csomagok mindegyikét. Sajnos a rendörök most is elég szigorúan vesznek, de könnyeben le lehet lépni. Az autóba beszállva alulról a képernyö aljára egy autó müszerfalhoz hasonló kezelöpanel jön elö, amin a sebességet, a sebváltó helyzetét, és a rádiót láthatjuk, melyen rádióállomások közül választhatunk, az állomások pedig tájékoztatnak a nagyváros híreiröl, maffia, gangstar támadásokról, autólopásokról és meg sorolhatnám. Van tengerpart, rakpart, folyó, hidak, söt még építési területek, bevásárlóközpontok, villák, plazak, házak, és rengeteg más-más épület. A küldetések közt van a már megszokott mesterlövész, fényképezkedös, autóversenyzös, de mostmár beleraktak filmforgatást, melyben autóval kaszkadör trükköket kell bemutatni, szörnyeket kell ölni, embereket kicsinálni, de van küldetések közt lopakodós fajta is, hajón, villákban való menekülés, emberek tömkelegének megölése, stb... Az utakat szélesre tervezték, de vannak benne sikátorok, és autópályák is. Az autósélet a kresz szabályai alapján megy, vannak egyirányú utcák, és lámpák tömkelege irányítja a forgalmat. Rengeteg idöjárásforma van, esö, éjjeli esö, napsütés, borongós napszak is. Az autók is élethüebben törnek a megszokottnál, az autólámpák is sérülnek. A grafika, ezt nem lehet szavakba önteni annyira jól sikerült. Ilyen jól kidolgozott grafikával még nem találkoztam mobilon. Amit talán hiányolok, az az autók fajtájának száma. Én mindössze 8 fajta autót számoltam meg, különbözö színekbe öntve. Több mint 10 fajta fegyver közül válogathatunk, van normál pisztoly, dupla pisztoly, hangtompítós pisztoly, gépfegyver, dupla gépfegyver, AK-47 -es, shotgun, aknavetö, kézigránát, mesterlövész sniper, melyek mindegyikét akár telefonon, vagy webshopon keresztül meg is rendelhetjük, természetesen csak a játékban, és elég rendesen meg kell fizetni azokat. Telefonon keresztül is lehet küldetést kérni, illetve a rendör körözést is pénzért le lehet vetetni. A service menüben még rengeteg funkció van, most idö hiányában nem számolok be mindegyikröl.

Életem eddig látott legjobban sikerült mobilos játéka, köszönöm Gameloft és gratulálok, így tovább!

Öszintén szólva én 10/9.5 értékelem, és megis mondom miért. Mivel a legtöbb telefon már nagyobb memóriával van felruházva, mint elödjei, ezért mp3 hangokat, zenéket is rakhattak volna bele, föként a rádióba, illetve több féle autótípusokat is tervezhettek volna a játékba, reméljük a következö verzióban ez is javítva lesz.

http://se-games.mobilz.hu/pics/Gangstar2.gif
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 14. 17:35

RE: Gangstar 2 véleményezés

Kérek mindenkit, hogy véleményezze
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 14. 17:35

RE: Gangstar 2 véleményezés

nekem megvan ez a játék a telofonomon és szerintem is hasonlít a vice city-hez nagyok király játék még a küldetések nem is olyan nehezek!!
Beküldő: jakabfi77Hozzászólás elküldve: Márc. 06. 15:59

RE: Gangstar 2 véleményezés

Nekem is megvan ez a játék és nagyon tetszik is! Ez az eddigi legjobb játék amivel játszottam! Töltse le mindenki!
Beküldő: dida55Hozzászólás elküldve: Márc. 17. 17:51

RE: Gangstar 2 véleményezés

Nekem is tetszik, és jól végig is lehet vinni.
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Júl. 12. 09:26

RE: Gangstar 2 véleményezés

Hát igen, tényleg jó játék, én végigvittem benne 96%-ot . csak az a baj hogy utána már nem találok küldetést.De ilyen Secret Itemeket igen, abból kell összeszedni 30db-ot.Ebből nekem megvan 12, szóval aki tudja hogy kell 100%-ig továbbvinni az segítsen,kösz.xDMosolygós
Beküldő: nokaoHozzászólás elküldve: Aug. 17. 09:23

RE: Gangstar 2 véleményezés

höhh, én is elakadtam 98% -nál...Nevetős
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Aug. 17. 09:38
Új hozzászólás írása

  Keresés a felhasználók között
  Keresés a fórumban
Hallgass bele a legjobb zenékbe a funbit rádión Tekintsd meg a legjobb zeneszövegeket