BT Info ismertető
Bluetooth hack progi...És tényleg működik! Marek Sedivy cseh mester alkalmazása a bluetooth-hacker programok ...
Hozzászólások: 18 db
Új hozzászólás írása

BT Info ismertető

Bluetooth hack progi...És tényleg működik!

Marek Sedivy cseh mester alkalmazása a bluetooth-hacker programok műfajában kiemelkedő alkotásnak számít.

Segítségével Bluetooth-képes készülékünkkel (K750 és újabb telefonok, ahol a java hozzáfér a BT-hoz) belenyúlhatunk mások telefonjába, és egészen hajmeresztő dolgokat csinálhatunk vele - természetesen miután az illető egyszer engedélyezte hozzáférésünket.

Elindítva a programot a főmenüben találjuk magunkat.

Az About és Exit rész semmilyen meglepetést nem takar, ugorjunk is a többire.

Első indításkor, miután bekapcsoltuk a Bluetooth-ot, nyomjunk rá a Connect > Inquiry devices parancsra és a program elkezdi keresni a lehetséges áldozatokat.

Talált készülék(ek) esetén az Egyebek menü segítségével előbb mentsük el őket a program listájába, így később nem kell felderítésükkel bajlódnunk.

Ha a kiválasztott telefont támogatja programunk (az összes funkció Sony Ericssonokra van tervezve, Nokiákon csak néhány működik...), a Connect lehetőséggel máris kapcsolatot teremthetünk, mindössze egy biztonsági kérdés után. Ha ekkor el tudjuk "lopni" áldozatunktól, majd az "Igen" után vissza tudjuk csempészni készülékét, nyert ügyünk van.

Ezután, ha mindent jól csináltunk, előjön a lehetséges műveletek listája, melyben a következőket választhatjuk:

Information: megjeleníti a töltöttség, a szignál, a szolgáltató, a telefontípus, az IMEI, az IMSI és a Firmware információkat.

Ringing: elindíthatjuk és leállíthatjuk a telefon kiválasztott csengéseit.

Calling: számot tárcsázhatunk, felvehetjük és tarthatjuk aktuális hívásunkat.

Language: megváltoztatja a telefon nyelvét.

Keys: a kiválasztott billentyűk a telefonon is megnyomódnak.

Pressed keys: HID-szerű távirányítás, egy hátránnyal: ebből (legalábbis K800-on) nem lehet kilépni, újra kell indítani az alkalmazást.

*Phonebook: mindenféle telefonkönyvi adat (SIM/Kapcsolatok) és a tárcsázott/elmulasztott/fogadott hívások megtekintése.

*Reading SMS: elolvashatjuk a céltelefon SMS-eit.

(a két csillaggal jelölt művelethez a program az Egyebek könyvtárban egy, a céltelefon BT-nevével megegyező mappát hoz létre és ide betölti a .htm fájlokat, amiket később olvasni lehet.)

Silent mode: a Csendes-mód be- és kikapcsolása.

Phone functionalities: a telefon üzemmódjai között válthatunk.

Ring volume: a csengetési hangerő átállítása.

Alarms: a riasztások kezelése.

Clock: idő és dátum átállítása.

Locks: billentyűzár kapcsaolgatása.

Profiles: a telefon profiljainak kezelése.

Java: a telefonon tárolt Java alkalmazások és játékok elindítása.

MediaPlayer: a zenelejátszó kezelése (elindítás, megállítás, előre-/hátratekerés...)

Text: egy tetszőlegesen beírt szöveget kiír az áldozat képernyőjére (ezt később csak mi tudjuk onnan eltüntetni a Delete window-val)

SE applications:

New/Received/Sent SMS: új SMS küldése, fogadott és elküldött SMS-ek megtekintése

Calendar: a naptár elindítása

Notes: jegyzetek megtekintése

New note: új jegyzet létrehozása

Camera: a fényképező indítása

Change homepage: a böngésző kezdőlapjának átállítása

Calendar: a naptár eseményeinek kezelése.

Key sound: billentyűhang módosítása.

Custom commands: az igazán izgalmas dolgok (MasterReset, kikapcsolás és még valami Available (elérhető) AT Commands Connection: a kapcsolat adatai.

Összegzés: - mint láthatjuk, ez a nagyon jól megcsinált és megbízható program szinte a teljes irányítást átveszi a célszemély készüléke felett. Ezért hasznos kellék lesz a BT Info a titkosügynököknek és azoknak, akik meg akarják tréfálni barátaikat.

- Michlantecuhtli -

Forrás: http://se-portal.hu
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Nov. 28. 18:06

RE: BT Info ismertető

hehehe ma meghekkelte haverom mobilját, a szlovák nyelvvel nem tudott mit kezdeni Nevetős
Beküldő: BackTowerHozzászólás elküldve: Nov. 29. 16:45

RE: BT Info ismertető

én is megszivattam egyszer az egyik osztálytársam csak neki könnyebb dolga volt, mer én angolra állítottam clap
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Nov. 29. 16:48

RE: BT Info ismertető

am ami itt van az oldalom bt info2 (BT Info 1.08) magyarra állítható az alkalmazás
Beküldő: BackTowerHozzászólás elküldve: Dec. 02. 14:56

RE: BT Info ismertető

Ez kérdés? (asszem igen)
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 05. 13:54

RE: BT Info ismertető

állítás, nem kérdés... azért írom, mert a menüpontokat az angol módból írtad le, pedig "Magyar by Kobold96" a nyelvbeállításnál magyar lesz
Beküldő: BackTowerHozzászólás elküldve: Dec. 08. 14:58

RE: BT Info ismertető

Milyen menüpontokat írtam le? Hova?
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 13. 18:56

RE: BT Info ismertető

itt az ismertetőben...

Beküldő: BackTowerHozzászólás elküldve: Dec. 14. 16:04

RE: BT Info ismertető

ja nem is Te írtad, bocsi...

- Michlantecuhtli - a hibás, magyarul jobb a BT info Mosolygós
Beküldő: BackTowerHozzászólás elküldve: Dec. 14. 16:09

RE: BT Info ismertető

Semmi baj Kacsintós

Amugy rég láttalak! Nevetős
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 14. 16:14

RE: BT Info ismertető

szoktam nézni az oldalt, de bejelentkezés nélkül nem csodálom...

egy lerobbant teló meg úgyse igényel jelenleg semmit, csak a javító közelségét Mosolygós
Beküldő: BackTowerHozzászólás elküldve: Dec. 14. 17:12

RE: BT Info ismertető

--- mármint azt nem csodálom, hogy nem látzsz bejelentkezés nélkül xD
Beküldő: BackTowerHozzászólás elküldve: Dec. 14. 17:15

RE: BT Info ismertető

ja az is igaz... Nevetős
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Dec. 14. 17:32

RE: BT Info ismertető

Nekem tudnátok segíteni? W350i mobilom van és azon nem indul be semilyen bt-s alkalmazás vagy játék!!!Szomorúhelpless
Beküldő: dida55Hozzászólás elküldve: Márc. 17. 20:03

RE: BT Info ismertető

ne s.p.a.m.elj! ezt már feltetted egy témában, ott válaszoltam!
Beküldő: adminHozzászólás elküldve: Márc. 18. 17:13

RE: BT Info ismertető

Igaza van adminnak, a moderátoroknak NEM ez a feladata, hanem az hogy vigyázzanak az oldal rendjére, erre te...
Beküldő: sony123Hozzászólás elküldve: Márc. 19. 14:34

RE: BT Info ismertető

Felfogtam...
Beküldő: dida55Hozzászólás elküldve: Márc. 20. 15:16

RE: BT Info ismertető

Miért nem megy a W395-ömön a BT info? Tud vki segíteni?helpless
Beküldő: atka12Hozzászólás elküldve: Ápr. 07. 16:09
Új hozzászólás írása

  Keresés a felhasználók között
  Keresés a fórumban
Hallgass bele a legjobb zenékbe a funbit rádión Tekintsd meg a legjobb zeneszövegeket